Inscription à la newsletter
Zarejestruj się / Logowanie

Sites pays et partenaires

Membres :
0 200 500 1000 2000 5000 10000+
Aktualności

OFERTA PRACY: ASYSTENT/-KA DYREKCJI i DS. WSPÓŁPRACY Z PARTNERAMI

07 czerwca 2019 Finanse
Widziane 662 wyświetlenia

Instytut Francuski w Polsce jest francuską instytucją działającą na rzecz współpracy i wymiany kulturalnej.
Poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

ASYSTENT/-KA DYREKCJI i DS. WSPÓŁPRACY Z PARTNERAMI
Miejsce pracy: Warszawa

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • wsparcie administracyjne Dyrekcji w codziennych obowiązkach
  • dbanie o efektywną współpracę z partnerami zewnętrznymi : instytucjami kultury, przedsiębiorstwami i mediami

Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • umiejętności ustalania priorytetów i pracy w zespole
  • komunikatywności
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji
  • wysokiej kultury osobistej
  • poprawnego redagowania tekstu
  • samodzielności
  • zaangażowania
  • dyspozycyjności (obecność na wydarzeniach kulturalnych w godzinach wieczornych)
  • biegłej znajomości języka francuskiego i polskiego oraz języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B2)

Zatrudnionym oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ambitne i ciekawe zadania
  • pracę w zespole renomowanego Instytutu

Dokumenty – cv i list motywacyjny w języku francuskim należy przesyłać do 23 czerwca 2019 r. drogą elektroniczną na adres email: [email protected], z kopią do : [email protected] i [email protected]

Commentaires

Vous devez être connecté pour laisser un commentaire. Connectez-vous.